Preskočiť na obsah
Zdenko Ancin

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Zdenko Ancin

Služby poskytované v lesníctve

Obec
Buglovce
Od roku
2014
IČO
47 678 526

Zdenko Ancin

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 04 Buglovce
Na trhu od
1. marca 2014
IČO
47 678 526
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Podnikanie v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Zdenko Ancin

Zdenko Ancin – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Buglovce. Podniká od 1. marca 2014.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve a výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Zdenko Ancin
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 678 526
Dátum vzniku
1. marca 2014
Miesto podnikania
053 04 Buglovce
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-29945
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 8. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Zdenko Ancin zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Zdenko Ancin?

Miesto podnikania je v obci 053 04 Buglovce.

Čím sa Zdenko Ancin zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Zdenko Ancin?

IČO je 47 678 526.

Odkedy podniká Zdenko Ancin?

Podnikanie začalo 1. marca 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Zdenko Ancin podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese zdenko-ancin.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.